fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентки факультету фізичного виховання перемогли на змаганнях всеукраїнського турніру

16-18 грудня 2021 р. у Кривому Розі відбулися змагання ХХ Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Криворожаночка–21». У змаганнях брали участь команди з Молдови, Словаччини та різних регіонів України. За програмою майстрів спорту України Кіровоградщина була представлена командою факультету фізичного виховання Центральноукраїнськогодержавного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Студентка І курсу Дар’я Кучеренко посіла І місце, Ангеліна Сізова і Аліна ЖурбаІІ місце (тренери: доценти Ольга Шевченко та Анастасія Мельнік).

pr

Вітаємо студенток та їхніх тренерок з перемогою і бажаємо подальших успіхів і спортивних звершень!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання