fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

З нагоди Дня міста на факультеті фізичного виховання відбулися змагання з художньої гімнастики

17 вересня 2022 року на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулись змагання Чемпіонату міста Кропивницького з художньої гімнастики, присвячених Дню міста та з метою благодійної підтримки Збройних Сил України. У змаганнях брали участь спортсменки м. Кропивницького та переселенці з інших регіонів України. Загалом свою спортивну майстерність продемонстрували майже100 гімнасток.

За результатами змагань за програмою майстрів спорту України переможний п’єдестал очолили студентки 2 курсу факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура): 1 місцеДар’я Кучеренко, 2 місцеАнгеліна Сізова (тренери: доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання Шевченко О.В. та Мельнік А.О.).

Вітаємо студенток з перемогою і бажаємо подальших успіхів  у навчанні і спорті!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання