fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентки факультету фізичного виховання – переможці чемпіонату області з художньої гімнастики!

12-13 листопада 2022р. на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулись змагання чемпіонату області з художньої гімнастики. Учасників змагань привітали: заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації – Катерина Колтунова та ректор університету, професор Євген Соболь. Участь брали спортсменки Кіровоградщини та переселенці з інших регіонів України. Загалом свою спортивну майстерність продемонстрували понад 100 гімнасток.

За результатами змагань за програмою майстрів спорту України в змаганнях групових вправ найкращими були студентки факультету фізичного виховання. Переможний п’єдестал очолили студентки Єва Кишлян (1 курс), Карлова Анастасія (1 курс), Дар’я Кучеренко (2 курс), Ангеліна Сізова (2 курс), Анна Нестеренко (3 курс). В окремих видах багатоборства Дар’я Кучеренко посіла 1 місце, Анастасія Карлова – 2 місце, Ангеліна Сізова – 3 місце (тренери: доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання Ольга Шевченко та Анастасія Мельнік).

Вітаємо студенток з перемогою і бажаємо подальших успіхів у чемпіонаті України!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання