fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

«Олімпійська лабораторія» на факультеті фізичного виховання

Серед присутніх були головний фахівець відділення НОК України у Кіровоградській області Микола Іванович Аношкін, заступник голови відділу НОК України у Кіровоградській області, заслужений майстер спорту України, триразовий чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор, почесний громадянин міста Кропивницький Олександр Симоненко, голова відділу Олімпійської Академії України в Кіровоградській області, професор кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Сергій Миколайович Воропай, декан факультету фізичного виховання, професор Анатолій Леонідович Турчак, завідувач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, доцент Вікторія Анатоліївна Бабаліч.

Студентів ознайомили з історією та сучасним станом олімпійського руху на Кіровоградщині. Учасникам заходу було цікаво дізнатися про те, що серед студентів нашого факультету було сім учасників Олімпійських ігор та досить велика плеяда тренерів, випускників факультету фізичного виховання, які готували своїх спортсменів до участі в Олімпійських іграх.

Олександр Симоненко як випускник факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. Володимира Винниченка дав цінні поради першокурсникам про те, як працювати над собою, щоб досягти високих результатів у спорті та закликав студентів наслідувати олімпійські традиції Кіровоградщини та примножувати їх в якості спортсменів та майбутніх фахівців.

Факультет фізичного виховання