pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Дозвілля першокурсників

Студмісто, квести, змагання з волейболу, живе спілкування на природі та за нестандартних умов, колективна діяльність, креативність, соціалізація... Усе це відбулося 23 вересня на майданчику "Буревісник" для студентської спільноти усіх факультетів університету.

Команда нашого факультету складалася із представників спеціальностей педагогічного, психологічного та мистецького напрямків. Довгий період дистанційки нарешті дійшов кінця і першокурсники відчувають справжній дух студентського дозвілля!

Свято відбулося за ініціативи студпрофкому ЦДПУ, студентської ради, за підтримки ректора Євгена Соболя, декана Ярослава Галети. Наставником команди факультету педагогіки, психології та мистецв була ст.викладач кафедри психології та соціальної роботи Юлія Руденко.

Інформацію підготувала Наталя Андросова та Юлія Руденко