istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Крушеніцький Владислав Сергійович

лаборант

У 2020 році здобув кваліфікацію «бакалавр права, юрист» (диплом бакалавра з відзнакою).

У 2022 році здобув кваліфікацію «магістр правоохоронної діяльності» (диплом магістра з відзнакою) у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

В університеті працює з серпня 2021 року.

Коло наукових інтересів: конституційне право, освітнє право, адміністративно-правове регулювання освітньої діяльності.

Нагороди та досягнення: Фіналіст «Топ-25» Всеукраїнського конкурсу есе «Молодь про конституцію України». Має сертифікат Міністерства цифрової трансформації України про рівень цифрової грамотності – Високий С1.

Публікації: автор 11 наукових публікацій з права та правоохоронної діяльності (з них 1 фахова стаття у співавторстві, 10 тез доповідей міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій).

Електронна пошта: [email protected]