fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ВІТАЄМО КОМАНДУ УНІВЕРСИТЕТУ З ГІМНАСТИКИ ХУДОЖНЬОЇ !

3-5 квітня 2019 року в спортивній залі факультету фізичного виховання державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка проходила ХІV літня Універсіада України з гімнастики художньої.

У змаганнях брали участь 42 гімнастки з 9 вищих навчальних закладів України: Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; Львівського державного університету фізичної культури; Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту; Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди; Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка; Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича; Харківської державної академії фізичної культури; Державного національного університету ім. О. Гончара; Національного університету фізичного виховання і спорту України. Під час урочистого відкриття змагань студенток привітали: перший заступник голови обласної державної адміністрації С.П. Коваленко, начальник управління фізичного виховання та спорту МОНУ України – В.В. Масло, ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка, професор – О.А. Семенюк, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області О.В. Кузьмін.

Команда у складі студенток факультету фізичного виховання: Чалої Вікторії (1 курс), Журби Аліни (1 курс), Волошиної Анастасії (2 курс), Почиваліної Анастасії (2 курс), Левицької Юлії (3 курс), Фесюк Вікторії (6 курс) виборола 5 золотих, 10 срібних медалей у групових вправах; посіли 3 місце в командному багатоборстві, 2 місце у загальнокомандному заліку серед областей і 1 місце серед закладів вищої освіти, набравши 615 залікових очок. В особистій першості до фінальних змагань потрапили: Вікторія Чала й Вікторія Фесюк, а Анастасія Волошина посіла 3 місце у вправах з булавами та стрічкою.

Підготували команду тренери – викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання: доцент О.В. Шевченко, доцент А.О. Мельнік, викл. Л.С. Виноградова.

6-7 квітня відбулись змагання Всеукраїнського турніру «Квітка України» з гімнастики художньої. В змаганнях брали участь 168 спортсменок з різних регіонів України (17 команд). Змагання відбулись за підтримки майстра спорту України з гімнастики художньої – Квітки Катерини; управління освіти, науки, молоді та спорту КОДА; управління молоді та спорту Міської ради м. Кропивницького; ЦДПУ ім. В. Винниченка; ГО відділення НОК України в Кіровоградській області; Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати; Кіровоградської обласної федерації художньої гімнастики.

Студентки факультету фізичного виховання Волошина Анастасія (2 курс) посіла 2 місце у багатоборстві, а Вікторія Чала (1 курс) – 3 місце, поступившись членам збірної команди України.

Учасників з результатами змагань привітав Народний депутат України, Віце президент НОК України – Андрій Васильович Павелко.

Вітаємо факультет фізичного виховання й
бажаємо подальших перемог і творчих злетів!!!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

Фотографії надано Олександром Сухоносом

Інформацію надано факультетом фізичного виховання