fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентки ЦДПУ імені В. Винниченка тріумфували на чемпіонаті України з гімнастики художньої

11-14 червня 2019 року в місті Києві відбувся Командний чемпіонат України з гімнастики художньої. Збірна Кіровоградської області була представлена студентками факультету фізичного виховання Вікторією Чалою (1 курс), Аліною Журбою (1 курс), Анастасією Волошиною (2 курс), Анастасією Почиваліною (2 курс), Юлією Левицькою (3 курс), Вікторією Фесюк (1 курс, другий (магістерський) рівень).

У змаганнях брали участь 54 команди з 20 областей України. За результатами наполегливої боротьби серед команд ІІІ групи регіонів України наші гімнастки в багатоборстві та групових вправах посіли І місце.

Підготували команду доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання О.В. Шевченко, А.О. Мельнік та викладач Л.С. Виноградова.

Вітаємо спортсменок та тренерський склад з успішним виступом!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання