pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Магістерські роботи

Галузь знань: 01 Освіта/Педагогіка Спеціальність: 012 Дошкільна освіта Освітньо-професійна програма: Дошкільна освіта та Початкова освіта (денна форма навчання)

Воробйова Карина Юріївна "Сучасні освітні технології на заняттях з логіко-математичного розвитку дітей старшого дошкільного віку"
Науковий керівник: Нікітіна О. О. кандидат педагогічних наук, доцент (Звіту подібності наукового кервника, Протокол звіту подібності завідувача кафедри, Відгук, Рецензія)

Затуливітер Наталія Миколаївна «Розумовий розвиток старших дошкільників засобами літературних творів»
Науковий керівник: Прибора Т. О. кандидат педагогічних наук, доцент (Звіт подібності, Відгук, Рецензія)

Зубчик Лілія Володимирівна "Організація пошуково-дослідницької діяльності в закладах дошкільної освіти"
Науковий керівник: Мартін А. М. кандидат педагогічних наук, доцент (Протокол звіту подібності наукового кервника, Протокол звіту подібності завідувача кафедри, Відгук, Рецензія)

Пінчук Інга Віталіївна "Сенсорний розвиток дітей середнього дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти та сім’ї"
Науковий керівник: Нікітіна О. О. кандидат педагогічних наук, доцент (Протокол звіту подібності наукового кервника, Протокол звіту подібності завідувача кафедри, Відгук, Рецензія)

Самодіна Юлія Володимирівна "Спостереження як основний метод у процесі ознайомлення дошкільників з природою"

Галузь знань: 01 Освіта/Педагогіка Спеціальність: 012 Дошкільна освіта Освітньо-професійна програма: Дошкільна освіта та Початкова освіта (заочна форма навчання)

Бєлих Катерина Миколаївна "Екологічне виховання дітей дошкільного віку"
Науковий керівник: Котелянець Н. В. доктор педагогічних наук, професор (Відгук, Рецензія)

Горлова Юлія Олегівна «Виховання моральної культури дітей старшого дошкільного віку»

Приймак Олена Вікторівна  «Особливості морального виховання дітей дошкільного віку у педагогічній спадщині В. О. Сухомлинського»
Науковий керівник: Цуканова Н. М. кандидат педагогічних наук, старший викладач (Звіт подібності, Відгук, Рецензія)

Сергата Оксана Вікторівна "Методика формування про число та навчання лічбі дошкільників засобами дидактичної гри"
Науковий керівник: Демченко Ю. М. кандидат педагогічних наук, старший викладач (Відгук, Рецензія)

Широка Наталія Костянтинівна "Формування природничо-екологічної компетентності дошкільників"
Науковий керівник: Котелянець Ю. С. кандидат педагогічних наук, доцент (Відгук, Рецензія)

Примітка: * на виконання вимог пункту 1.5 розділу 1 та абзацу 11 пункту 5.6. розділу 5 Положення про кваліфікаційні роботи в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, затвердженого рішення вченої ради університету від 29 серпня 2019 року, протокол №1 та введеного в дію наказом ректора № 117/2-ун від 29.-0.2019, передбачена перевірка кваліфікаційних робіт студентів на академічний плагіат, за допомогою спеціального програмного забезпечення та порядку, визначеного п. 6.1 розділу 6 цього Положення.