pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Продовжуємо науковий пошук ефективних напрямків професійного розвитку майбутніх фахівців!

07 лютого 2023 року пройшов наступний методологічний семінар кафедри педагогіки та спеціальної освіти. Завідуючий кафедрою кандидат педагогічних наук, професор Рацул А. Б., відкриваючи засідання, наголосив на важливості профорієнтаційної роботи кафедри як на місцевому, так і на регіональному рівнях та перспективах її розвитку. Особливу увагу очільник кафедри надав підвищенню кваліфікації, зокрема стажуванню, в якому регулярно беруть участь члени кафедри для покращеного надання освітніх послуг.

Заслухали доповідь кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри Ляшенка Р. О. з дослідженням актуальних питань науково-педагогічного пошуку на тему: “Розвиток мотивації особистості майбутнього фахівця в процесі професійної самоактуалізації”. Доповідачем проаналізовано мотиваційну основу професійної самоактуалізації особистості; обґрунтовано зміст та структуру професійної мотивації особистості; охарактеризовано вплив мотивації на професійну діяльність особистості; окреслено можливості подальшого розвитку теоретичних і практичних положень про взаємозв'язок  мотивації та професійної самоактуалізації майбутніх фахівців. Доповідь традиційно завершилася висновками з подальшим активним обговоренням ключових аспектів досліджуваної теми.

fot