pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Формуємо команду однодумців на практиці

Студенти третього курсу спеціальності «Спеціальна освіта» під час практичних занять курсу вибіркового освітнього компоненту «Soft Skills  фахівця» ознайомилися з методиками формування команди на різних етапах під керівництвом Ярової Ольги - тренерки, менторки освітніх проєктів, власниці сімейної акторської майстерні «Ольвія» та к.п.н., доцентки кафедри педагогіки та спеціальної освіти Кравцової Тетяни.

Під час зустрічі Ярова Ольга провела майстер-клас з тімбілдінгу, ознайомила із різними способами формування згуртованої команди, розповіла про особливості організації проведення тімбілдінг-тренінгів, формування й розвитку навичок командної роботи (teamskills) та командного духу (teamspirit).  Студенти та викладачі отримали неймовірні емоції та враження у процесі командної взаємодії і виконання вправ.

Підготувала Кравцова Т.О.