pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Програми державних екзаменів (атестація)

Програма кваліфікаційного екзамену з захисту кваліфікаційної роботи з дисциплін циклу професійної підготовки для студентів ІІ (магістерського)
рівня вищої освіти Спеціальність 053 Психологія Освітня програма Психологія бізнесу та управління 2023-2024 н.р.

Програма кваліфікаційного екзамену з теоретичних основ та технологій роботи психолога в бізнесі для студентів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Спеціальність 053 Психологія Освітня програма Психологія бізнесу та управління 2023-2024 н.р.

Перелік питань для підготовки до кваліфікаційного екзамену з теоретичних основ та технологій роботи психолога для студентів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Спеціальність: 053 Психологія Освітня програма Психологія бізнесу та управління

Програма державного екзамену з теоретичних основ та технологій роботи практичного психолога для студентів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Спеціальність: 053 Психологія Освітня програма Психологія (практична психологія) 2023-2024 н.р. (термін навчання 1 рік 4 місяці)

Програма державного екзамену з захисту кваліфікаційної роботи з дисциплін циклу професійної підготовки для студентів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Спеціальність: 053 Психологія Освітня програма Психологія (практична психологія) 2022-2023 н.р. (термін навчання 1 рік 4 місяці)

Програма державного екзамену з теоретичних основ та технологій роботи практичного психолога для студентів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Спеціальність: 053 Психологія Освітня програма Психологія (практична психологія) 2023-2024 н.р. (термін навчання 1 рік 10 місяців)