pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Гостьова лекція «Безпечне освітнє кіберсередовище» для магістрантів та бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта та 011 Освітні педагогічні науки

21 березня 2023 року у Google Meet була проведена гостьова лекція «Безпечне освітнє кіберсередовище» для магістрантів та бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта та 011 Освітні педагогічні науки.

У заході задіювались Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та Центральноукраїнський державний університет ім. В. Винниченка.

Лектор – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Тетяна ПРИБОРА

Модератор – кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Вероніка ОДАРЧЕНКО.

Присутніми на лекціях були: доктор педагогічних наук, професор, декан психолого-педагогічного факультету Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Оксана БАБАКІНА; кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з виховної роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Наталія АНДРОСОВА; викладачі кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради - кандидат педагогічних наук Олена ІЛЬЇНА; кандидат педагогічних наук, доцент Оксана КУЗНЕЦОВА; кандидат педагогічних наук, доцент Олена АКІМОВА; кандидат педагогічних наук, доцент Ірина ТОЛМАЧОВА.

Під час лекції були розкриті питання поняття кібернетичного освітнього середовища, його співвідношення з віртуальним освітнім середовищем, зміст та види цифрових слідів і цифрових тіней, поради щодо створення сильного цифрового сліду, контроль цифрових слідів.

Інформацію підготувала доцент Тетяна Прибора