pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Підсумкові конференції з Виробничої практики «Педагогічна практика у школі» студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 013 Початкова освіта

24 листопада 2023 р. пройшли підсумкові конференції з педагогічної практики Виробничої практики «Педагогічна практика у школі» студентів групи ПО22М денної форми навчання,  ПО22МЗ, ПО22МЗП заочної форми навчання факультету педагогіки, психології та мистецтв спеціальності 013 Початкова освіта Освітньо-професійна програма: Початкова освіта,  які тривали з 4 вересня 2023 року по 3 листопада 2023 року.

Практика пройшла у форматі обміну досвідом. Студенти поділилися результатами своєї педагогічної діяльності і розказали про реалізацію найсміливіших практичні ідеї!

Окремо хочеться звернути увагу на думку студентки заочної форми навчання Печеної О., яка зазначила: «Практика дозволила нам розправити «чарівні крила» для польоту в загадковий світ дитинства».

Інформацію подала доцент Т. Прибора