pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Робота кафедри з профорієнтації продовжується

11 квітня 2023 року завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти доктор педагогічних наук, професорка Котелянець Наталка  Валеріївна та старший викладач кафедри психології та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та мистецтв провели профорієнтаційний захід в Комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання № 32 «Спеціалізована загальна школа I-III ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Учні 9 та 10 класів були ознайомлені не тільки з основними підходами у виборі майбутньої професії, але й з перевагами навчання в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка. Старшокласникам була представлена відеопрезентація про спеціальності, які можна здобути під час навчання на різних факультетах ЦДУ імені Володимира Винниченка та про цікаве життя студентів.