pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Дисципліни вільного вибору магістрів

Вересень розпочався, а значить стартує і навчання магістрів першокурсників нашого ЦДУ імені Володимира Винниченка. Разом з новим розкладом, студенти першого курсу магістерського рівня вищої освіти отримали переліки дисциплін вільного вибору для студентів спеціальності 053 Психологія, освітніх програм "Психологія (практична психологія)" та "Психологія бізнесу та управління", в яких представлений широкий спектр дисциплін професійного спрямування для майбутніх фахівців.

Викладачами було презентовано та розкрито зміст вибіркових дисциплін. Студентами було обгрунтовано їх вибір і прийнято єдине спільне рішення щодо майбутніх дисциплін вільного вибору.

Найбільш актуальними цього року виявились наступні предмети психологічного профілю: "Психологічна безпека особистості" і "Психологія конфліктів". Бажаємо магістрантам успіхів і наснаги в опануванні обраних дисциплін!

Інформацію підготували магістранти
Вікторія Шаровара та Іван Зоря