pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Міжнародна академічна мобільність

Завдяки програмам міжнародної академічної мобільності майбутні психологи спеціальності 053 Психологія за участі гарантів освітніх програм «Психологія бізнесу та управління» І. Радул та «Практична психологія» Є. Гейко відбулася гостьова лекція «Психотерапевтична практика роботи із наркозалежними».

Лектором був проф. Петро Немировський (США), який працює супервайзером відділення Швидкої допомоги в одному із шпиталів Нью-Йорку (South Brooklyn Hospital), а також читає курс в Університеті Фордхем на факультеті соціальної роботи по програмі зі ступеню Майстра.

У 2022 році вийшла у науковий світ його книга «A Walk Down Misery Street».

Доповідач поділився дієвими психотерапевтичними методами лікування наркозалежності та посттравматичного стресового розладу в умовах війни.

Дякуємо п. Петру Немировському за змістовну лекцію, надзвичайно цінний для нас досвід та важливу підтримку.

Продовжуємо вивчати ініціативи вітчизняних та зарубіжних психологів, психотерапевтів щодо створення рекомендацій для збереження ментального здоров`я українців!