pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Практикум з групової психокорекції

Студенти ІІ курсу (ПП22Б-1) спеціальності 053 Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти проходять систематично практикуми з психокорекції. Мета –  поглибити знання студентів із самопізнання та надати можливість отримати практичний досвід тренерської роботи у груповій психокорекції.

Набуттю таких знань, умінь та навичок ми вдячні викладачам кафедри психології та соціальної роботи Галушко Л. Я. та Близнюковій О. М. У процесі роботи студенти мали змогу ознайомитися із методологічними основами психокорекції та практику прочитування смислових параметрів поведінки учасників. Кожен із учасників мав можливість висловитися, як у процесі роботи, так і по її завершенні. Ці заняття уможливили опанування практичного інструментарію та здатності до інтерпретації досвідного матеріалу. Такий формат взаємодії допоміг кожному учаснику у поглибленні самопізнання та послабленні механізмів психологічного захисту, пізнанні неусвідомлених, прихованих змістів психіки, розумінні своїх особистісних проблем. Набутий досвід сприятиме майбутнім психологам у професійній діяльності.

Інформацію підготували
студенти Дончик Олександра та Малєнкова Анна (ІІ курс, ПП22Б-1)