Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Соціальна робота XXІ століття в Україні: теорія та практика»

Програма Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Соціальна робота XXІ століття в Україні: теорія та практика»

1. ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ У ПОПЕРЕДЖЕННІ ДЕВІАНТНОЇ ПОВЕДІНКИ НЕПОВНОЛІТНІХ

Рацул О. А., доктор педагогічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

2. СОЦІАЛЬНА РОБОТА ІЗ ГІПЕРАКТИВНИМИ ДІТЬМИ

Гуцало Е.У., кандидат педагогічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

3. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ У ЗАКЛАДАХ ІНТЕРНАТНОГО ТИПУ

Доннік М. С., кандидат педагогічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

4. ТЕРАПЕВТИЧНІ МЕТОДИ РОБОТИ З РІЗНИМИ КАТЕГОРІЯМИ НАСЕЛЕННЯ

Ключинська-Хаддаг І.В., логопед Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової (м. Полтава)

5. НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИХОВАНЦЯМ «ЦЕНТРУ ОСВІТИ ТА СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ»

Ключинська А.В., заслужений працівник освіти України, директор Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради (м. Полтава)

Куторжевська Л.І., кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-методичної роботи Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист (м. Полтава)

6. АКТИВІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ ЯК СПОСІБ ПРОФІЛАКТИКИ ДЕВІАНТНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІДЛІТКІВ

Кравцов В.О., кандидат педагогічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

7. СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ ТА ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ДІТЕЙ-ЖЕРТВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Курило В. С., доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ)

Караман О. Л., доктор педагогічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». (м. Старобільськ)

8. СПЕЦИФІКА ПРОВЕДЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ВПЕВНЕНОСТІ В СОБІ

Мельничук С.К., кандидат психологічних наук, старший викладач ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

9. ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОРАННЯ ПЕДАГОГІВ: НОВІ НАПРЯМКИ ДОСЛІДЖЕНЬ

Ржевська-Штефан З.О., кандидат психологічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

10. РОЛЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У СИНДРОМІ «ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ» ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Руденко С.А., викладач ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

11. АРТ-ТЕРАПІЯ У СОЦІАЛЬНІЙ РОБОТІРАПІЯ У СОЦІАЛЬНІЙ РОБОТІ

Руденко Ю.Ю., кандидат педагогічних наук, старший викладач ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

12. ГІБРИДНА ВІЙНА НА СХОДІ УКРАЇНИ ЯК НЕГАТИВНИЙ ЧИННИК СОЦІАЛІЗАЦІЇ МОЛОДІ

Савченко С. В., доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ)

13. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОФЕСІЙНОЇ АДАПТАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА

Семез А.А., кандидат педагогічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

14. ІННОВАЦІЇ В СОЦІАЛЬНІЙ РОБОТІ: НЕОБХІДНІСТЬ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ

Уличний І.Л., кандидат педагогічних наук, доцент ЦДПУ ім.В.Винниченка (м. Кропивницький)

15. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОФІЛАКТИКИ ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Юрків Я.І., кандидат педагогічних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ)