ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНІК ХУДОЖНЬОГО РОЗПИСУ ТКАНИН У АВТОРСЬКИХ КОЛЕКЦІЯХ ОДЯГУ (на прикладі виконання дипломних проектів студентів-дизайнерів)

УДК 687.03:677.027.562.8

КОСЯК Інна Василівна

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри промислової інженерії та сервісу

ORCID ID 0000-0002-2996-1679

e-mail: innakosiak@gmail.com

ГЕРЕСИМЕНКО Наталія Леонідівна

студентка 4-го курсу Інженерно-педагогічного факультету

e-mail: nataliageresemenko@ukr.net

ТОПЧІЙ Наталія Миколаївна

студентка 4-го курсу Інженерно-педагогічного факультету

e-mail: [email protected]

Постановка та обґрунтування актуальності проблеми. Аналізуючи ринок виробництва одягу в Україні, можна стверджувати, що для споживачів XXI століття характерна швидка і нетривала комунікація в сучасному суспільстві. У зв'язку з цим все більш вираженим стає бажання людини швидко, яскраво і наочно продемонструвати свою індивідуальність, оригінальність у всьому, що її супроводжує в житті: в оформленні житла, в організації відпочинку, в зачісці, в макіяжі і безперечно в одязі. Одним з інструментів комунікації і швидкого обміну інформацією між людьми, на нашу думку, є мода.