Звітна студентська наукова конференція за 2014-2015 навчальний рік

img 0814 травня 2015 року у 214 аудиторії фізико-математичного факультету відбулася звітна студентська наукова конференція за 2014-2015 навчальний рік.

Із вступним словом та привітаннями до учасників конференції звернувся доктор педагогічних наук, професор, в.о. проректора з наукової роботи М.І. Садовий.

Із доповідями виступили: студентка факультету філології та журналістики Аліна Олексієнко — “Письменники і революція гідності”; студентка фізико-математичного факультету Оксана Сухович — “Визначення максимального рівня води в ріках методами теорії експериментальних значень”; студентка факультету іноземних мов Олена Савченко — “Гендерні особливості політичного дискурсу в українській та німецькій мовах”; студентка мистецького факультету Дарія Міц — “Тема загибелі світу у творчості німецького експресіоніста Отто Дікса”; студентка природничо-географічного факультету Олена Бубнова — “Вплив екзаменаційного стресу на основні параметри діяльності серцево-судинної системи студентів”; студентка факультету історії та права Яна Бевз — “Дослідження Торговицького археологічного комплексу у 2014 році”.

Завідувач відділу науково-дослідної діяльності студентів, доцент О.О. Чінчой підвів підсумки науково-дослідної роботи студентів за 2014-2015 навчальний рік. Вагомим здобутком студентів університету стала участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді:

1. Сватко Руслана — диплом І ступеня зі спеціальності “Початкова освіта” (наукові керівники — д.пед.н., проф. О.М. Ткаченко, к.філол.н., доц. І.В. Жигора);
  2. Троценко Анна — диплом ІІІ ступеня зі спеціальності “Початкова освіта”(наукові керівники — д.пед.н., проф. О.М. Ткаченко, к.філол.н., доц. І.В. Жигора);
  3. Назаренко Єлизавета — диплом ІІ ступеня на олімпіаді з навчальних дисциплін (українська мова) (науковий керівник — к.філол.н., проф. С.Л. Ковтюх);
  4. Степанов Максим — диплом ІІІ ступеня зі спеціальності “Хімія” (науковий керівник — к.хім.н., доц. О.В. Терещенко);

Дудник Ганна нагороджена дипломом І ступеня на V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (науковий керівник — д.філол.н., проф. Г.Д. Клочек).

Величко Діана нагороджена дипломом ІІ ступеня  на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів із галузі “Педагогічні науки” (науковий керівник — д.пед.н., проф. А.М. Растригіна).