На базі ЦДПУ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

17 листопада 2021 року на базі факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Основна мета проведення конференції – пошук рішень щодо актуальних проблем сучасної юридичної науки, встановлення контактів між вченими різних регіонів країни, обмін науковими результатами та дослідницьким досвідом, залучення студентів до наукової діяльності, теоретичне узагальнення наукових досліджень та розробка практичних рекомендацій з визначення актуальних проблем національного законодавства.

У заході взяли участь науковці, аспіранти, студенти та працівники різних закладів та установ: Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного транспортного університету, Харківського національного університету внутрішніх справ, Приватного вищого навчального закладу Університету Короля Данила, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та інших.

Конференція розпочалася зі вступного слова ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктора юридичних наук, професора Є.Ю. Соболя, який привітав усіх учасників конференції.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету історії, бізнес-освіти та права ЦДПУ, кандидат історичних наук, доцент Л.М. Філоретова, в.о. завідувача кафедри права та правоохоронної діяльності ЦДПУ, кандидат юридичних наук, доцент Т.М. Мілова та провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, кандидат юридичних наук, доцент О. Д. Коломоєць

Після офіційного відкриття конференції відбулося представлення доповідей учасників конференції. Кожен учасник висвітлював своє бачення щодо наявних у національному законодавстві проблем та висловлював власні пропозиції для вдосконалення законодавства.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка представляли викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальностей "Право", "Середня освіта (Історія та правознавство)".

Робота конференції здійснювалася за наступними напрямами: історія та теорія держави і права; конституційне право; цивільне право і цивільний процес, сімейне право; адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право; кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза, оперативно-розшукова діяльність, міжнародне право.

Результатом проведення конференції стало видання збірника матеріалів тез доповідей. Дякуємо організаторам і учасникам конференції та бажаємо успіхів у подальших наукових пошуках!

Інформацію надано оргкомітетом конференції.