pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Виробнича практика в спеціальних ДНЗ у студентів групи СД16Б(42) факультету педагогіки та психології

Студенти групи СД 16Б (42) проходили практику у Комунальному закладі «Спеціальна школа №1 Міської ради міста Кропивницького. У процесі практики ми змогли застосувати теоретичні знання з дошкільної педагогіки, логопедії, психології. У групі всі режимні моменти спрямовані на всебічний розвиток дітей та профілактику вторинних психологічних нашарувань. Вихователі допомагали нам структурувати наявні знання і правильно організувати практику. У процесі практики нами були проведені групові заняття і 1 виховний захід. Конспекти занять були складені з урахуванням психофізіологічних особливостей дітей, їх індивідуальних і вікових особливостей. Підготовка до занять, а саме розробка конспекту, виготовлення дидактичного матеріалу, займала найбільше часу. Великих труднощів під час практики не виникало.

Практика залишила у нас добре враження: склалися доброзичливі відносини з дітьми групи, вихователі та інші співробітники дитячого садка допомагали нам.

Ми вкотре переконалися, що не помилилися з вибором професії, тому що нам подобається працювати в колі дітей!!!