pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Для нас новий Тарас Шевченко

18 березня студенти групи ДО22Б (24) спеціальності 012 Дошкільна освіта, в межах проведення кураторської години, відвідали книжкову виставку, що була підготовлена працівниками бібліотеки університету до 210 річниці з дня народження видатного діяча Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, громадського діяча, справжнього патріота України.

Це геніальна людина того часу, про яку знає весь світ, проте виставка допомогла подивитися на його образ і з іншого боку. Не зважаючи на те, що Тарас вийшов із простої кріпацької родини, він не був селянином і простолюдином, а мав витончені смаки, любив гарно одягатися та міг собі дозволити будь-які забаганки.
Дякуємо керівнику бібліотеки, Ользі Шульзі, за чудову екскурсію та можливість дізнатися нове про Т. Шевченка, змінити стереотипи сприйняття його постаті.