pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Екологічне виховання студентів

26 вересня 2011 року у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського проведено тренінг з питань екологічного виховання молоді зі студентами гр. 21 психолого-педагогічного факультету. Тренінг вели Мірная Р. В., соціальний експерт, та Клименченко О. А., головний спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Студентам були запропоновані теми для обговорення, а саме: місце та роль людини у природному середовищі; глобалізація технічного прогресу та диференціація соціального розподілу; масштаби екологічної кризи та особиста відповідальність кожної людини. Студенти брали активну участь у тренінгових вправах та висловили щиру вдячність тренерам за цікаву та змістовну роботу.

Організатори – завідувач відділом документів з питань економіки виробництва та природних наук Осокіна А. П. та доцент кафедри методик початкового навчання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка Фадєєва Т. О.