pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Вперше в Одесі виставка з Кропивницького «Малярний степ»

За останні роки для Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України відкриття потужної виставки за межами області являє собою визначну подію. Так 1 листопада 2016 в Одесі вперше розпочала роботу широкомасштабна виставка митців з нашого міста під метафоричною назвою «Малярний степ». Експозиція розгорнута у виставковому залі Одеської обласної організації НСХУ (вул. Торгова, 2).

Основою експозиції стали твори художників – членів Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України. На виставці представлені різні напрямки образотворчого мистецтва: живопис, графіка, гобелен, вітраж, кераміка, що дає достатньо повне уявлення про творчість Кропивницьких художників. Загалом в експозиції представлено 72 роботи у 2 виставкових залах. Привітати колег прийшли члени Одеської НСХУ, голова спілки, уродженець Кіровоградського краю А. Горбенко, студенти художньо-освітніх закладів Одеси.

Приємно відзначити, що у виставці взяли участь викладачі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну В. Давидов, О. Пунгіна (члени НСХУ), Л. Гусєва, Л. Кулініч, Ю. Малежик та випускники кафедри образотворчого мистецтва, які вже є членами НСХУ А. Кімнатний, В. Коваль, А. Плітіна, М. Очкасова.

Інформацію надано мистецьким факультетом