pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

БАТЬКІВСЬКИ ЗБОРИ НА ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ: НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

В День студентства, 17 листопада 2017 року, мистецький факультет запросив до себе в гості всіх батьків студентів І курсу. Святкові урочистості були відкриті концертом, підготовленим для батьків і студентів деканатом та музичним відділенням мистецького факультету.

Художньо-графічним відділенням під керівництвом кураторів 13 та 14 груп І курсу Малежик Ю.М. та Гусєвої Л.Г. була організована  виставка навчальних робіт студентів-першокурсників. Виставкою власних навчальних робіт студенти звітували батькам про свої успіхи у навчанні.

З батьками були обговорені подальші перспективи покращення результатів навчання та успішного складання студентами першої сесії. Також було розглянуте питання активної участі студентів у різноманітних мистецьких акціях факультету, університету та міста.