pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Нові злети і наукові досягнення

Вітаємо студенток художньо-графічного відділення мистецького факультету Кравченко Світлану (33 група), яка отримала заохочувальний Диплом «За актуалізацію мистецької спадщини» та Слющенко Вікторію (23 група), яка зайняла ІІ місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «02 Культура, 022 Дизайн та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», який відбувся 22-23 березня 2018 року в Закарпатській академії мистецтв (м. Ужгород).

Студентки представили на конкурс дослідження з тем: «Художньо-творче розкриття особистості в автопортретах Олександра Осмьоркіна (на прикладі колекцій музеїв Кропивницького)» (Кравченко С. – наук. керівник канд. мист-ва, доц. Кириченко О.І.), «Конструктивні елементи форми та декор у традиційному народному гончарстві (на прикладі гончарства с. Цвітне)» (Слющенко В. – наук. керівник ст. викладач Кулініч Л.О.). Студенти художньо-графічного відділення щорічно беруть участь у цьому конкурсі й неодноразово отримували перемоги. В 2017-2018 навчальному році в конкурсі взяли участь 18 вищих навчальних закладів України, з яких були відібрані кращі наукові дослідження лише з 11 навчальних закладів. Географічно були представлені різні регіони України, які готують художників, дизайнерів, реставраторів та учителів образотворчого мистецтва. Участь у подібному конкурсі і тим більше перемога свідчить про високій рівень наукової діяльності кафедри образотворчого мистецтва та дизайну та серйозну професійну підготовку, яка ведеться кафедрою. Бажаємо переможцям подальших успіхів!

О.І.Кириченко, канд. мист-ва, доцент кафедри