pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, присвячена 120-річчю з Дня народження Еріка Еріксона «Актуальні проблеми та перспективи розвитку психології та соціальної роботи»

Викладачі кафедри психології та соціальної роботи вже багато років  поспіль на факультеті педагогіки, психології та мистецтв проводять студентські науково-практичні конференції, під час яких студенти мають змогу ознайомити учасників конференції зі своїми науковими доробками.

12 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, присвячена 120-річчю з Дня народження Еріка Еріксона «Актуальні проблеми та перспективи розвитку психології та соціальної роботи». У роботі науково-практичної конференції прийняли участь 80 студентів I – IV курсів бакалаврського та I - II курсів магістерського рівнів освіти. Учасники конференції представили доповіді, які стосувалися актуальних проблем психологічної науки та соціальної роботи. Поруч із цікавими теоретичними доповідями було багато виступів, під час яких студенти представляли результати власних досліджень.

Інформацію підготували: канд. психол. наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Міненко О.О., канд. пед. наук, старший викладач кафедри психології та соціальної роботи Руденко Ю.Ю., старший викладач кафедри психології та соціальної роботи Калашникова Л.В.