pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

VI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Цілісний підхід у психології та соціальній роботі: теорія та практика»

Кафедра психології та соціальної роботи запрошує взяти участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Цілісний підхід у психології та соціальній роботі: теорія та практика», яка відбудеться 23 лютого 2024 року.

Мета конференції – здійснити теоретико-методологічне узагальнення надбань психологічної науки з актуальних питань психології та соціальної роботи, обмін практичним досвідом спадщини вітчизняної наукової школи у психологічних дослідженнях та соціальній практиці, систематизувати засвоєнні фахівцями знання та виробленні уміння.

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі вищої освіти, практикуючі психологи, соціальні педагоги, медичні працівники, усі зацікавлені особи.

Програма конференції

Інформацію підготували:
доцент кафедри психології та соціальної роботи Міненко О.О.
та доцент кафедри психології та соціальної роботи Галушко Л.Я.