SPIROMETRY IN BIOPHYSICS CLASSES

Donetsk National Medical University

Abdalla Abdelbaset Khodiri Hassan, Sukhovirska Liudmyla

Spirometry is a standard test doctors use to measure how well your lungs are functioning. A spirometer is an apparatus for measuring the volume of air inspired and expired by the lungs. A spirometer measures ventilation, the movement of air into and out of the lungs. The study of spirometry is an important part of the biophysics teaching of medical students. Investigation of the principle of the spirometer work is proposed to be carried out in the form of the next laboratory work.

# Канчук Уляна 13.05.2021, 20:48
Дякую за статтю, дійсно лабораторні роботи зі спірометром дають можливість більш краще розібратися в темі. Головне дотримуватися правил гігієни)
# abdalla abdelbaset 22.11.2018, 08:35
Дякую всім за ваші відгуки , спірометрів, на мою думку, є важливою складовою навчання Медичної та біологічної фізики.
# Roman 21.11.2018, 22:14
Very interesting work for medical direction
# Валентина Буняева 21.11.2018, 22:11
Spirometry - a fine example of direct physical measurements in medicine, because volume of lungs found directly using a measuring device. We know, measuring of physical quantities never allows them to determine their exact values - the result of each measurement will be different from the exact value of the measured physical quantity due to the presence of measurement errors. Authors offer students to calculate different types of measurement errors according to the laboratory work: «Measure the volume of lungs with a spirometer»
# Анна 20.11.2018, 13:47
Дослідження фізичних властивостей матеріалів, які будуть безпосередньо використовувати ся майбутніми фахівцями – важливий елемент формування професійних компетентностей майбутніх спеціалістів. Фотополімери є важливою складовою сучасної стоматології, тому їх дослідження на заняттях з біофізики є актуальним та необхідним.
# Лариса 19.11.2018, 23:29
Запропонований автором спосіб вимірювання об’єму легенів за допомогою площі поверхні тіла є дуже цікавим. Хотілося б більш детально дізнатися про цей метод та можливість його використання під час проведення занять з біофізики.
# Лунгол Ольга 19.11.2018, 23:03
Спірометрія - це метод дослідження функції зовнішнього дихання, який включає вимір життєвої ємності легень. Розробка та проведення лабораторних робіт з використанням спірометрів, на мою думку, є важливою складовою навчання Медичної та біологічної фізики.
# Трифонова Олена 15.11.2018, 22:09
Цікава і змістовна стаття :-)