МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ СТАРШОКЛАСНИКІВ З ОПТИКИ

Віктор СЛЮСАРЕНКО (м. Кіровоград)

В даній статті розглянуто методику формування експериментальних компетентностей старшокласників з оптики.

Ключові слова: експеримент, оптика, обладнання, компетентності.

В данной статье рассмотрена методика формирования экспериментальных компетентностей старшеклассников по оптике.

Ключевые слова: эксперимент, оптика, оборудование, компетентности.

In this article the method of forming the experimental high school competencies of optics.

Keywords: experiment, optics, equipment and expertise.

# Артем Данов 16.10.2015, 11:32
Ця стаття э акутальною і важливою в наш час. В ній гарно описуються проблеми експеремантильн их компетентностей.
Автор дуже добре виклав текст, що не може не подобатись.
# Ольга Гавриленко 15.10.2015, 16:09
Враховуючи обмеженість обладнання для фізичних експериментів у школі, дана стаття є актуальною та важливою.
# Біляк Наталія 15.10.2015, 12:46
Автор описав цікаву методику, щодо вирішення і формування експериментальн их компетентностей старшокласників з оптики.
# Магар Владислав 15.10.2015, 12:10
Тема "Оптика" одна з найважчих тем для сприйняття учнями, тому роль експерименту дуже важлива. Автор показав дуже гарну методику з формування експериментальн их вмінь дітей в старшій школі.
# Бензенко Тетяна 15.10.2015, 12:04
Дана тема є актуальною в сучасній школі. Детально описані способи вирішення проблем по вивчені оптики в старшій школі.
# Сергій Лисков 15.10.2015, 11:06
У час науково-технічн ого прогресу й переходу до нового змісту освіти помітно зростає роль експерименту у навчанні фізики в школі

Так як система демонстраційних , фронтальних і домашніх дослідів сприяє глибшому й всебічному засвоєнню програмного матеріалу, це допомагає учням ознайомитись з принципами вимірювання фізичних величин, оволодіти способами і технікою вимірювань, а також методами аналізу похибок
# Вергун Ігор 15.10.2015, 10:29
Автор докладно показав проблему і шляхи формування експериментальн их компетентностей старшокласників з оптики і те, що треба сучасне обладнання для ефективності.
# Олена Трифонова 14.10.2015, 16:33
Проблема формування експериментальн их компетентностей під час вивчення в профільній школі є актуальною. Підтримую думку автора щодо запропонованих ним шляхів удосконалення методики навчання фізики в сучасних умовах