ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОФЕСІЙНій ОСВІТІ

Гавриленко Катерина
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (Кропивницький)

В умовах інформатизації освіти провідне місце відводиться сучасному рівню розвитку науки. Бурхливі процеси автоматизації і комп’ютеризації вимагають нового підходу до фахової підготовки молоді, пошуку ефективних шляхів її вдосконалення. Таким чином очевидним стає необхідність застосування нових засобів інформаційних технологій, творчо-дослідницького підходу до набуття нових знань, що знаходять своє відображення у новій якості освіти для студентів вищих навчальних закладів. Українська освіта швидкими темпами адаптується до інформаційних технологій, що змінюються та прогресують.

# Максим Токаренко 24.04.2017, 20:12
Автор підняв досить актуальну тему на сьогоднішній день. Адже застосування інформаційних технологій значно покращує навчальний процес
# Теперенко О. 21.04.2017, 17:01
Дякую,за статтю.Використ ання нових інформаційних засобів ,піде на користь.Це і підвищення рівня знань,і будуть більш якісніші результати,щось відкривати нове і т.д.
# Анастасія Шаховська 19.04.2017, 23:08
У статті розкрито питання використання нових інформаційних засобів під час підготовки фахівців в галузі професійної освіти. Актуальна та цікава стаття. Дякуємо автору.
# Ольга Пуляк 19.04.2017, 13:11
У сучасних умовах підготовки фахівців професійної освіти застосування та впровадження інформаційних технологій є актуальним завданням. Стаття присвячена важливій потребі інформатизації управління навчальним процесом,є цікавою та нагальною.
# Наталия Манойленко 18.04.2017, 20:07
Cтаття цікава! Автором проаналізовано впровадження інформаційних технологій в освітній процес підготовки фахівців професійної освіти у вищих навчальних
закладах, пошук ефективних шляхів впровадження навчальх методик, що є безумовно цінним матеріалом статті.
# Василь Чубар 18.04.2017, 18:37
Застоування інформаційних тухнологій у професійній освіті дає широкі можливості для уосконалення навчального процесу. Запропоновані атором шляхи удосконалення навчального процесу актуальні ікоректні
# Зайцева Татьяна 18.04.2017, 16:24
Вплив інформаційних технологій на різні галузі діяльності - залишається і сьогодні актуальною темою
# Трифонова Олена 18.04.2017, 00:48
Погоджуюсь з думкою автора, що бурхливі процеси автоматизації і комп’ютеризації вимагають нового підходу до фахової підготовки молоді, пошуку ефективних шляхів її вдосконалення
# Дмитро Кузів 17.04.2017, 13:13
В наш час широко застосовуються інформаційні технології, тому на мою думку є надзвичайно важливим застосовувати їх у професійній освіті, за для кращого засвоєння навчального матеріалу!!