На базі факультету математики, природничих наук та технологій відбувся науково-методичний семінар з професйної освіти

Викладачі та студенти факультету математики, природничих наук та технологій мали можливість взяти участь у дискусії з питань формування soft skills в здобувачів професійної освіти.

08-10 вересня 2021 року у м. Кропивницькому відбувся Міжрегіональний науково-методичний семінар «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти». Семінар було організовано й проведено Центральноукраїнським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Державним закладом професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відповідно до угод про співпрацю та взаємодію та в рамках реалізації І етапу експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (наказ КОДА Департаменту освіти і науки №166-ОД від 01.06.2021).

Детальніше про семінар – за посиланнями:

ЦДПУ приймав учасників та гостей Міжрегіонального науково-методичного семінару з професійної освіти

На базі факультету відбувся науково-методичний семінар з Професiйної освіти

Програма семінару