pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта 2023: сучасні виклики та рішення»

25-25 вересня 2023 року у. м. Київ відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта 202: сучасні виклики та рішення» в стінах Українського державного університету імені Михайла Драгоманова до Дня позашкілля. Доценти кафедри педагогіки та спеціальної освіти Краснощок Інна Петрівна та Кравцова Тетяна Олександрівна під час форуму взяли участь у обговоренні можливостей та перспектив позашкільної освіти України в умовах воєнного стану, освітніх втратах позашкільної освіти.

Особливу увагу учасники форуму приділили  питанням професійної підготовки педагогів закладів позашкільної освіти в умовах воєнного стану та сучасних тенденції співпраці закладів позашкільної освіти та закладів вищої освіти.

Форум став  платформою для обміну думками між представниками  закладів позашкільної  та вищої освіти, щодо спільних дій в розробці концепції розвитку позашкільної освіти в Україні, зокрема в частинні підготовки та перепідготовки педагогічних працівників для позашкілля.

Підготували Кравцова Т.О., Краснощок І.П.