pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Розвивальні іграшки для дошкільників

Майбутні вихователі закладів дошкільної освіти вивчають дисципліну «Художня праця та дизайн». Теоретичні знання вони поєднують з формуванням практичних навичок, адже створюють розвивальні іграшки для дошкільників. Діяльнісний підхід у викладанні застосовує старший викладач кафедри методик дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Юлія Сергіївна Котелянець.

Юлія Сергіївна вважає, що «іграшковий світ дає змогу дитині дошкільного віку розвиватися, досягати кращих результатів у навчанні, здобувати нові навички і застосовувати їх в подальшому суспільному житті, а розвивальні ігри та іграшки сприяють:

• розвиненню логіки;
  • формуванню уяви;
  • зміцненню пам’яті;
  • покращенню моторики;
  • тренуванню посидючості;
  • вироблянню навичок спілкування з оточуючими;
  • розумінню формування причинно-наслідкових зв’язків.

Крім того, весь процес розвитку дошкільника відбувається в невимушеній обстановці, дитина відчуває задоволення від власних зусиль, які призводять до завершення поставленого перед нею завдання».

Студенти третього курсу (34 групи) факультету педагогіки та психології спеціальності Дошкільна освіта презентують свої роботи і обґрунтовують їх методичну користь. (Вивчення дисципліни відбувається дистанційно.)

Матеріал підготувала викладач Андросова Н. М.