fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Ключник Інна Геннадіївна

Kliychnik

кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта: Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2007 р. Спеціальність: Математика. Кваліфікація: Вчитель математики

Напрями наукової та професійної діяльності: Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь; особливості роботи з обдарованими дітьми

Тема кандидатської дисертації: «Лінійні системи диференціальних рівнянь та рівнянь із запізненням з точкою звороту» (2010 р.)

Транслітерація імені: Inna Kliuchnyk

ORCID iD: 0000-0001-6874-7811

Профілі: ScopusGoogle Scholar

Відзнаки: Лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок

Дисципліни, які викладає: математичний аналіз, диференціальні рівняння

Основні публікації

Посібники:

1. Гаєвський М. В., Ключник І.Г., Макарчук О.П. Практикум з функціонального аналізу та теорії міри та інтеграла. Частина Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів Кропивницький: ПП Ексклюзив-Систем, 2020.  45 с.
  2. Ключник І.Г., Гаєвський М. В. Диференціальні рівняння. Робочий зошит для домашніх, самостійних та контрольних робіт: Навчально- методичий посібник. Кропивницький: ЦДПУ імені Володимира Винниченка, 2021. 102 с.
  3. Ключник І.Г Числові та степеневі ряди. Навчально-матодичного посібника. 66 с.

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, у тому числі Scopus або Web of Science Core Collection:

1. В.S. Bihun, O.O. Pokutnyi, I.G. Kliuchnyk, M.I. Sadovyi, O.M. Tryfonova Bounded solutions of evolutionary equations Journal of Mathematical Sciences, 2022, Vol.261, № 2, February 195-227.

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Ключник І.Г. Організація навчальної діяльності учнів при розв’язуванні нерівностей з параметром та модулем. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки. Кропивницький. 2023. Вип. 208. С. 139–142.
  2. Ключник І.Г, Войналович Н.М., Нічишина В.В., Ключник В.В. Нетипові задачі на знаходження похідної, як засіб інтелектуального розвитку. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки. Кропивницький. 2023. Вип. 210. С. 116–121.