Відгуки

студентів-біологів четвертого курсу денної і заочної форми навчання про виробничу (педагогічну) практику.  Лютий – березень 2020 року.

 Методисти:  доктор педагогічних наук,  професор,  Заслужений вчитель України Калініченко Надія Андріївна та доктор історичних наук, професор Дефорж Ганна Володимирівна.

Комунальнииий заклад.  «Навчально-виховне об'єднання природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 - позашкільний центр» Кіровоградської міської ради

Я, Юнкова Аліна Сергіївна, проходила практику в Федорівському НВК в с. Федорівка. Чому саме в селі? Це ж не престижно, можете подумати ви? Аленасправді мені більше сподобалось практика в селі, аніж в місті! В селі, діти більш відповідальні, дружелюбні, відкриті до спілкування, завжди допоможуть.

Враження від педагогічної практики Білугіної Юлії, яка проходила практику в Куйбишевській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів,  Бобринецького району, Кіровоградської області.

За 7 тижнів педагогічної практики ми мали можливість не тільки поспостерігати за роботою справжніх професіоналів, але і самим попрацювати в якості вчителів біології та хімії з наставниками Кошевою Вікторією Миколаївною  та Мірошниченко Людмилою Іванівною. Хочеться висловити їм подяку за допомогу в підготовці та проведенні уроків, за цінні вказівки і рекомендації.

Педагогічну  практику я проходила в "НВО ЗНЗ I-III ступенів №16 ДЮЦ "Лідер" Кіровоградської міської ради". Дану школу я обрала вдруге, оскільки мені дуже сподобалось співпрацювати із вчителем біології – Тасенко Людмилою Олександрівною. Поради такого Вчителя були дуже цінними для мене.