fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Круглий стіл до 38-ої річниці Чорнобильської катастрофи на факультеті математики, природничих наук та технологій

Викладачі та студенти факультету математики, природничих наук та технологій 25 квітня 2024 року взяли участь у проведенні Круглого столу до 38-ої річниці Чорнобильської катастрофи та вшануванні подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Лекція «Інноваційні ІКТ в навчанні математичних дисциплін»

22 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на тему «Цифровізація освіти та соціальні проблеми в сучасному техногенно-інформаційному суспільстві» відбулася завершальна лекція на тему «Інноваційні ІКТ в навчанні математичних дисциплін».

Кафедра математики та цифрових технологій веде діалог зі стейкхолдерами щодо формування професіоналів майбутнього

24 квітня 2024 року, представники кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка д.іст.н., проф. Наталя Пасічник, д.іст.н., проф. Ренат Ріжняк, д.пед.н., проф. Микола Садовий, д.пед.н., проф., зав. кафедри Олена Трифонова, д.пед.н., доц. Юлія Ботузова та д.ф. PhD, ст.викл. Марія Луньова провели зустріч з керівництвом Великосеверинівського ліцею. Захід був присвячений обговоренню ролі освітніх програм у формуванні кваліфікації майбутніх вчителів математики та інформатики.

Зустріч із учнями Великосеверинівського ліцею

24 квітня 2024 року викладачі кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка: Наталія ПасічникРенат РіжнякМикола СадовийОлена Трифонова, Юлія Ботузова, та Марія Луньова відвідали з профорієнтаційною роботою Великосеверинівський ліцей. Ця школа з більш ніж столітньою історією, розташована за кілька кілометрів від обласного центру, зустріла нас з відкритими дверима в особі директора школи Леоніда Голоти та його заступників Валентини Мартиненко і Світлани Заєць.

Магістри спеціальності “Середня освіта (Географія)” звітували про виробничу практику в закладах загальної середньої освіти

Завершилась виробнича практика в закладах загальної середньої освіти студентів, які навчаються на другому (магістерському) рівні вищої освіти за освітньою програмою “Середня освіта (Географія) та краєзнавчо-туристична робота”. Підбити підсумки та обмінятись досвідом студенти та методисти змогли на звітній конференції.