fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

ПІДСУМКИ КОМПЛЕКСНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРАКТИК КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

Теплий та сонячний листопад вкотре нагадав майбутнім фахівцям-біологами про плідно проведений сезон комплексних навчальних практик. Студенти кафедри біології та методики її викладання природничо-географічного факультету спільно з викладачами-керівниками організували та провели традиційну підсумкову конференцію, під час якої детально поділилися набутими знаннями, вміннями та враженнями.

Відгуки магістрів другого року навчання про виробничу ( педагогічну) практику у старшій школі у 2019-20 навчальному році

Я проходила педагогічну практику  в Великосеверинівській ЗШ І-ІІІ, Позашкільний центр Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району

Період практики з 02.09.2019 по 25.10.2019 р.

Під час проходження педагогічної практики я пересвідчилася в тому, що підготовлена до виконання функцій вчителя хімії, біології та класного керівника.

Враження студентів 45-ї групи від виробничої (педагогічної) практики

Власенко Альона. Під час практики оволоділа практичними навичками застосування теоретичних знань з методики навчання біології. Педагогічна практика пройшла досить вдало, і досвід, здобутий в процесі практики, буде корисним у подальшій професійній діяльності.

Студентська наукова конференція

19 квітня 2018 року на кафедрі біології та методики її викладання відбулась наукова студентська конференція, у якій взяли участь студенти 3 та 4 курсу.

Окреслені доповіді розкривали різноманітні актуальні напрями біологічних наук, такі як: біохімія, анатомія, мікробіологія, зоологія та методика навчання біології.

Студенти ПГФ відвідали «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

20 жовтня 2017р. в рамках програми навчальної  практики 35 група  студентів – біологів  з викладачами кафедри професором Калініченко Н.А. та доцентом Гелеверою О.Ф. відвідала Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».  Нас там зустріли дуже радо і познайомили з презентаційним проектом навчального закладу, здобутками у гуртковій роботі, конкурсах та змаганнях,  роботою учнівських лісництв.