Власенко Альона. Під час практики оволоділа практичними навичками застосування теоретичних знань з методики навчання біології. Педагогічна практика пройшла досить вдало, і досвід, здобутий в процесі практики, буде корисним у подальшій професійній діяльності.

19 квітня 2018 року на кафедрі біології та методики її викладання відбулась наукова студентська конференція, у якій взяли участь студенти 3 та 4 курсу.

Окреслені доповіді розкривали різноманітні актуальні напрями біологічних наук, такі як: біохімія, анатомія, мікробіологія, зоологія та методика навчання біології.

20 жовтня 2017р. в рамках програми навчальної  практики 35 група  студентів – біологів  з викладачами кафедри професором Калініченко Н.А. та доцентом Гелеверою О.Ф. відвідала Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».  Нас там зустріли дуже радо і познайомили з презентаційним проектом навчального закладу, здобутками у гуртковій роботі, конкурсах та змаганнях,  роботою учнівських лісництв.

Прикрасою будь-якої садової ділянки, без сумніву, є квіти. Барвисті клумби, строкато посипані різноманітними сортами квітів, – це гордість будь-якого садівника. Як приємно, добре попрацювавши на грядках, відпочивати, розташувавшись серед квітників, вдихаючи їх чудовий аромат.         До речі, психологи довели, що квіти роблять благотворний вплив на психічний стан людини: заспокоюють нерви, знімають стрес.

В рамках комплексної практики з ґрунтознавства та основ сільського господарства 20 вересня  35 група природничо-географічного факультету відвідала 5ту Міжнародну  агропромислову виставкау«АгроЕкспо-2017».

АгроЕкспо-2017 – наймасштабніша в Україні виставка техніки, обладнання, технологій, послуг в агропромисловому комплексі. На виставці проходить польова демонстрація техніки та технологій, торговий ярмарок, інформаційні та розважальні заходи.