fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Гуртовий Юрій Валерійович

Gurtovuiкандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта: Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка,1999 р. Спеціальність: Фізика і Математика. Кваліфікація: Вчитель фізики і математики,

Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка, 1999 р. Спеціальність: Фізика. Кваліфікація: магістр фізики

Напрями наукової та професійної діяльності: Прикладна математика, хвильові процеси в шаруватих гідродинамічних системах,  математичне моделювання в різних галузях

Тема кандидатської дисертації: Поширення слабко-нелінійних хвильових пакетів у двошаровій рідин (2008 р.)

Транслітерація імені: Yurii Hurtovyi

ORCID iD: 0000-0002-1499-7089

Профілі: ScopusGoogle Scholar

Дисципліни, які викладає: Математичний аналіз, функціональний аналіз та теорія міри й інтеграла, сучасні проблеми прикладної математики

Основні публікації

Посібники:

1. Гуртовий Ю.В., Халецька З.П., Довгенко Я.О. Методичні рекомендації для написання курсових робіт з математики. Кропивницький: ЦДПУ ім. В. Винниченка, 24 с., 2019.
  2. Яременко Л.І., Гуртовий Ю.В., Яременко Ю.В. Вища математика: тестові завдання. Кропивницький: ЦДПУ ім. В. Винниченка, 80 с., 2019.
  3. Авраменко О.В., Білецька Ю.Г., Гуртовий Ю.В., Шевченко Н.Г. Тестові завдання з теми з математичного аналізу. Теорія границь Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2018. 232 с.

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, у тому числіScopus або Web of Science Core Collection:

1. Selezov, I.T.Avramenko, O.V.Gurtovy, Yu.V. / Features of wave-packet propagation in two-layer fluid of finitedepth/International Journal of Fluid Mechanics Research, 2007, 34(5), pp. 475–491 (Scopus)
  2. Selezov, I.T.Avramenko, O.V.Gurtovyi, Y.V.Naradovyi, V.V.Non linear interaction of internal and surface gravity wavesi n a two-layer fluid with free surface /Journal of Mathematical Sciences, 2010, 168(4), pp. 590–602 (Scopus)
  3. Hurtovyi, Y., Naradovyi, V., Bohdanov, V. Analysis of condition sfor the propagation of internal waves in a three-layerfinite-depthliquid / Eastern European Journal of Enterprise 2018. - 3/5 (93). pp. 37 – 47. (Scopus)
  4. Avramenko, O., Hurtovyi, Y., Naradovyi, V. Dependence of the energy flux of internal waves on the parameters of a two-layer hydrodynamic system / Eastern European Journal of Enterprise 2020. 4/8 (106).  pp. 28 – 37 (Scopus)

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Гуртовий Ю., Кухаренко О. Швидкості та траєкторії хвильового руху у двошаровій гідродинамічній системі Науковий вісник КНУ ім. Тараса Шевченка. Математика. Механіка 1 (41). С. 30 – 37.
  2. Hurtovyi Yu.V., Yelkin V.I. Стоячі хвилі в двошаровій обмеженій рідині. Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Математика і інформатика. 2023-05-04 № 42(1). P.33-44.