fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Акція «Вражаючі образи»: Перехрестя Мистецтва та Технологій

Унікальне злиття мистецтва та технологій розкрило свої потенційні можливості в рамках акції «Вражаючі образи», яка відбулася в театрі імені М.Л.Кропивницького у співпраці з Музеєм Мистецтв. Це захід не лише зблизив студентську громаду Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка з широкою публікою міста, але й відкрив нові можливості для творчого співробітництва між різними сферами.

Акція виявилася особливою завдяки участі як колишніх, так і сучасних студентів ЦДУ імені В. Винниченка. Серед них були видатні художниці нашого Театру Корифеїв, це Тетяна Баштаннік та Оксана Калюжна, які раніше навчалися на факультеті мистецтв. Також активною участю в акції відзначився нинішній студент спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології) факультету математики, природничих наук та технологій Олександр Малахатько.МалахатькоЦТ23М Подяка 2024 result

Головною метою акції було надати можливість місцевим учням та студентам ознайомитися з різноманітністю мистецтва та його аспектами. Глядачі мали унікальну можливість спостерігати за творчим процесом.

Спільна робота театральної та мистецької спільнот виявилася надзвичайною. Кожен образ, створений учасниками акції, мав свою власну історію.

Акція «Вражаючі образи» стала своєрідним перехрестям мистецтва та технологій, де кожен міг знайти щось цікаве та незвичайне. Цей захід не лише надихнув молодь на творчість, але й показав, що співпраця між різними галузями може призвести до неймовірних результатів.

Інформацію підготував студент групи ЦТ23М Олександр Малахатько