fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Кафедра математики та цифрових технологій веде діалог зі стейкхолдерами щодо формування професіоналів майбутнього

24 квітня 2024 року, представники кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка д.іст.н., проф. Наталя Пасічник, д.іст.н., проф. Ренат Ріжняк, д.пед.н., проф. Микола Садовий, д.пед.н., проф., зав. кафедри Олена Трифонова, д.пед.н., доц. Юлія Ботузова та д.ф. PhD, ст.викл. Марія Луньова провели зустріч з керівництвом Великосеверинівського ліцею. Захід був присвячений обговоренню ролі освітніх програм у формуванні кваліфікації майбутніх вчителів математики та інформатики.

Під час дискусії була приділена особлива увага інтеграції практичних навичок, необхідних для успішного вступу випускників у професійне середовище. Адміністрація ліцею наголосила на важливості адаптації освітніх програм до швидкозмінних умов сучасного світу, включаючи впровадження новітніх технологій та методів навчання.

За результатами зустрічі були визначені ключові напрямки розвитку освітніх програм. Представники університету заявили про намір продовжувати активну взаємодію з усіма зацікавленими сторонами для подальшого вдосконалення освітніх програм.

Важливо зазначити, що кафедра математики та цифрових технологій університету працює над розвитком програм на всіх рівнях освіти. Зокрема:

Перший (бакалаврський) рівень

• Спеціальність: 014.04 Середня освіта (Математика) ОП Середня освіта (Математика та інформатика)
  • Спеціальність 112 Статистика ОП Інтелектуальний аналіз даних та цифрова економіка
  • Спеціальність 015 Професійна освіта ОП Професійна освіта (Цифрові технології)

Другий (магістерський) рівень

• Спеціальність: 014 Середня освіта (Математика) ОП Середня освіта (Математика, інформатика, економіка)
  • Спеціальність 015 Професійна освіта ОП Професійна освіта (Цифрові технології)
  • Спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки ОП Організація освітнього процесу: управління та експертиза (денна та заочна)
  • Спеціальність 112 Статистика ОП Статистика (Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика)

Інформацію підготували проф. Наталя Пасічник, проф. Ренат Ріжняк,
проф.