fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Курси підвищення кваліфікації з інформатичних дисциплін

На початку квітня 2024 року на кафедрі інформатики та інформаційних технологій ЦДУ імені В.Винниченка розпочинають роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за спеціальністю 014.09 «Середня освіта (Інформатика)».

Тематика курсів – «Основи веброзробки».

Веброзробка наразі є найзатребуванішим ІТ-сегментом: онлайн комерція, соцмережі, онлайн банкінг, стрімінгові сервіси, розважальні вебплатформи, дистанційне навчання – все це щодня навколо нас, і воно неможливе без Web-технологій FrontEnd та BackEnd напрямів.

Вебпрограмування або веброзробка охоплює процеси створення вебпроєктів і додатків: дизайн та верстку сторінок, роботу з серверною і клієнтською частинами.

ПРОГРАМА  КУРСУ:

Введення в веб-технології. HTML, CSS.

Робота з моделлю DOM дерева.

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ?

Досвідчений лектор. Олена Присяжнюк – лектор із багаторічним досвідом викладання.

2Навчальні матеріали. У них – теоретичний та практичний матеріал, а також зрозумілі візуалізації та приклади для кращого розуміння та засвоєння інформації.

Тести. Вхідні, проміжні та підсумкові завдання для закріплення знань.

Зареєструватись на навчання можна на сайті університету у розділі Підвищення кваліфікації.

ЧЕКАЄМО НА КУРСАХ!

Олена Присяжнюк, канд. техн.наук, доцент,