Працівники кафедри біології та методики її викладання глибоко зацікавлені долею своїх випускників. Під час проведення свят та масових заходів, зокрема, дня факультету викладачі активно спілкуються з колишніми студентами та дбайливо збирають інформацію стосовно їх наукових та навчальних досягнень.

На факультеті працюють та мають науковий ступінь такі випускники кафедри: Гулай В.В., Казначєєва М.С.; виконують наукові дослідження Найдьонова Г.Г., Самофалова І.В. Випускники 2010 – 2013 років навчаються в аспірантурах різних наукових установ України (Анкутов Є., Марчак К.). Вагомі досягнення мають наші колишні студенти, працюючи вчителями-предметниками в загальноосвітніх закладах.

Капустян (Дядечко) Л.С. у 2006 році закінчила навчання та на сьогодні працює вчителем природничих дисциплін та заступником директора з виховної роботи. Козак Ю.О. у 2008 році закінчила навчання та працює вчителем біології та хімії в Панчівській ЗШ І-ІІІ ступенів Новомиргородського району, керує гуртком “Юні екологи”, за активну участь у екологічному виховані учнів нагороджена дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації та грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Кушнір (Копотієнко) І.В. – випускниця 2004 року працює методистом в районному методичному кабінеті відділу освіти Маловиськівської районної державної адміністрації. За плідну працю нагороджена грамотою Маловиськівської районної державної адміністрації та районної ради із занесенням на районну Дошку Пошани; відзначена дипломом Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному огляді-конкурсі на кращій відеоурок “Кращій відеоурок біології” у 2009 році., підготувала та видала власний посібник “Перші кроки до педагогічної майстерності” (2010 рік), в якому ділиться досвідом своєї роботи. Випускниця Шам А.Л. також має вагомі досягнення у викладанні біологічних дисциплін: демонструє прекрасні уроки з використанням інтерактивних методів навчання, бере активну участь в шкільних, районних, обласних науково-методичних заходах, є автором 17 статей та методичних доробок у фаховому журналі “Біологія”.

Працюють учителями біології та хімії випускники: Жукоцька І.О. (Комінтернівський НВК(ЗШ-ДНЗ)), Радіонова О.В. (Недогарський НВК (ЗШ-ДНЗ)), Герасименко О.М. (Лісівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»), Кротова В.І. (Рівнянська ЗШ І-ІІІ ст. №7), Лисенко О.С. (Мар'янопільський НВК).

Учні наших випускників неодноразово ставали призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології і вступають на навчання у педагогічні університети.

Завдяки ґрунтовним науковим і методичним знанням випускники факультету бажані працівники у дослідних лабораторіях різних підприємств нашого міста та інших міст України та зарубіжжя.