fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Донець Наталія Володимирівна

DonecNзавідувачка лабораторією кафедри

Освіта: Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, 2007 р. Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти.  Фізика». Кваліфікація: Вчитель фізики, основ інформатики та астрономії загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів. Магістр педагогічної освіти, викладач фізики

Напрями наукової та професійної діяльності: теорія та методика навчання (фізика та технології), «Підвищення якості навчально-виховного процесу з фізики з допомогою сучасних інформаційно-комунікативних технологій».

Постійно працює над підвищенням свого фахового рівня:

1. Свідоцтво про підвищення кваліфікації в «Комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної освіти імені Василя Сухомлинського» від 08.02. 2019 за освітньою програмою учителів фізики та астрономії ПК№ 02136577-0252/19
  2. Стажування при кафедрі фізики та методики її викладання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини тривалістю 160 год. наказ ректора університету №137 о/д від 10.02.2020

Основні публікації

Монографії:

1. Donets N.V Organization of Independent Research Activities in Optics for Physics Students Using Professional Laboratory Equipment and Digital Technologies in Pedagogical Universities / Monograph. Editors: Olha Blaha, Sławomir Śliwa. Opole: Publishing House WSZiA. 2021, 478 p. 159-169 pp. (co-authors. Somenko D.V., Marynov O.V.)

Посібники:

1. Величко С.П., Донець Н.В. Теоретичні основи створення навчальних середовищ у ЗЗСО та ЗВО. Курс лекцій.: навчальний посібник. – Кропивницький: «Ексклюзив-Систем», 2020. – 154 с.

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Донець Н.В., Є.А Проценко, М.І Садовий Науково-педагогічна спадщина І.Є. Тамма в розвитку фізики кінця ХІХ початку ХХ століття. Наукові записки Серія :Педагогічні науки. 2018. Вип 173. Ч.2. С. 177–183.
  2. Донець Н.В., Донець І.П., Маринов О.В. Формування підприємливості учнів на уроках фізики – практичний підхід. Наукові записки / Ред. кол.: В.Ф.Черкасов, В.В.Радул, Н.С.Савченко та ін. Випуск 179. Серія: Педагогічні науки. Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В.Винниченка, 2019. 228 с. С.60-66.
  3. Донець Н.В., Є.А Проценко, М.І Садовий Окремі аспекти використання науково-педагогічної спадщини І.Є. Тамма у сучасному освітньому просторі України. НПУ ім. М.П. Драгоманова. Серія: Педагогічні науки. 2019 ВИП, С. 183-190.
  4. Донець Н.В., Є.А Проценко, М.І Садовий Інноваційні підходи науково-педагогічної системи І.Є. Тамма. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки. – Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2019. Вип. 177, Ч. ІІ. С. 73-76.
  5. Донець Н.В Величко С.П. Маринов О. В. Окремі аспекти використання сучасних цифрових комплексів Vernier dynamics cart and track system під час лекційних демонстрацій//Наукові записки /ред. кол.: В.Ф.Черкасов, В.В.Радул, Н.С.Савченко та ін. Серія: Педагогічні науки. Вип. 189. – Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2020. С. 19-22.