filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Нагороди знайшли героїв

16 лютого 2021 року кафедра української мови нарешті наживо провела церемонію нагородження переможців традиційного конкурсу навчальних проєктів «З книжних слів набираємося мудрости…», присвяченого 9 Листопада – Дню української писемності та мови.

Символічно, що студенти другого курсу першого (бакалаврського) рівня освіти факультету філології та журналістики за власні лінгвістичні дослідження отримали грамоти та подарунки саме напередодні 21 Лютого – Міжнародного дня рідної мови.

І місце

1. Гонтар Аліна Ігорівна (навчальний проєкт «Історія фонології як окремої науки в українському мовознавстві»)
  2. Колісніченко Анна Геннадіївна (навчальний проєкт «Власне-українські тенденції в системі історичних чергувань приголосних фонем»)

ІІ місце

1. Коваль Ольга Володимирівна (навчальний проєкт «Розвиток поглядів на систему голосних і приголосних фонем»)
  2. Олексієнко Оксана Віталіївна (навчальний проєкт «Явища палаталізації та веляризації»)
  3. Єрещенко Єлизавета Павлівна (навчальний проєкт «Метатеза та гіперизми як фонетично не зумовлені зміни звуків»)
  4. Бричка Максим Ігорьович (навчальний проєкт «Будова і робота мовного апарату людини»)

ІІІ місце

1. Ткаченко Юлія Володимирівна (навчальний проєкт «Дослідження найдавніших чергувань голосних фонем»)
  2. Турчак Діана Миколаївна (навчальний проєкт «Явище редукції та її різновиди»)
  3. Тітова Альона Олександрівна (навчальний проєкт «Типи та різновиди наголосу в мовах світу»)
  4. Шепеленко Катерина Ігорівна (навчальний проєкт «Асиміляція в мовах світу»).

Молодим науковцям зичу не втрачати смаку до пізнання нового, гармонійно поєднувати навчання й відпочинок, троянди й виноград – красиве і корисне.

Професор, завідувач кафедри української мови,
голова журі конкурсу С. Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій