filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Головне не перемога, а участь!

Студентське життя як завжди кипить, а в гуртожитку особливо. Як завжди напередодні дня студента в гуртожитку було проведено конкурс на найкращий блок та кімнату.

В цьому році свою сміливість проявив лише 7-Б блок. Незважаючи на те, що на блоці живуть лише першокурсники, це не завадило їм організувати чудове дійство. Тема презентації була звичайною, «студентське життя», але неймовірно атмосферною. Студенти 7-Б блоку показали життя в гуртожитку, всі ці клопоти, з якими зіштовхуються студенти, які живуть в гуртожитку. Та не зважаючи на труднощі, всі залишаються дружними, товариськими та готовими допомогти один одному. «Перемогу не здобули, але процесом насолодилися на повну»! - так говорять студенти. Це був чудовий досвід для них та сподіваємось, що наступного року буде більше бажаючих та більше креативних ідей!

Голова ради гуртожитку
Неспельська Юлія