filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Мешкати в гуртожитку – це круто!

Ми живемо в гуртожитку другий рік. Кімната розрахована на трьох осіб , але нам місця вистачає. Сусідство склалося чудово, на щастя, конфліктів не маємо. Кожна створила “свій” затишок на стіні біля ліжка (плакати, малюнки, роздруківки, вирізки з журналів та картини).

Ми насолоджуємося студентським життям і постійно створюємо “ свої ” моменти, над якими потім довго жартуємо. Мешкати в гуртожитку – це круто, адже ти ніколи не залишишся сам у скрутну хвилину, завжди знайдеш підтримку, розуміння і допомогу. Як кажуть: “Із сусідів по крихті – і борщ готовий, а якщо по конспекту, то маєш залік!” Гуртом легше підтримувати чистоту і порядок, веселіше виконувати домашку і просто відпочивати у вільний від навчання час. Наш гуртожиток – один з найкращих у місті, на думку гостей, які тут побували. Ми завжди можемо звернутися до коменданта чи вахтера, електрика, сантехніка, і знаємо, що захищені. Ми щасливі, що маємо таке місце, в яке хочеться повертатися після канікул і де можна знайти відраду після перевантаженого навчанням дня.

Кімната 288 (Татарова Олена, Копієвська Дар’я та Кирпічова Ганна)