filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги, шановні студенти-філологи!

Ось і закінчився рік 2018. Яким він був для кожного з нас? Безперечно, що різним, адже комусь приніс визнання колег чи друзів, комусь – невеличке розчарування, для когось був роком високих звершень, а для іншого – роком тяжкої щоденної праці… Проте він БУВ й іншого 2018 вже не буде. Тож нехай він летить разом з черговим обертом землі десь далеко в космос, залишаючи кожному з нас досвіт і переконання, що ми недаремно прожили на землі цей рік.

А в році новому, 2019-му, бажаю всім великих здобутків у професійній сфері й особистому житті, міцного здоров’я й радісної кожної миті, надійних друзів і чесних ворогів, упевненості у власних силах і підтримки рідних. Нехай усе задумане реалізується сповна, хай живеться легко, хай мріється постійно!

Бажаю здоров’я вашим близьким та рідним, сприятливого клімату у ваших колективах, залишатися такою ж дружною філологічною родиною в нашій рідній Україні.

Веселих і радісних свят!

Декан факультету філології та журналістики Людмила Кричун